ENERGYS

Proč ENERGYS?

Přirozenost

PŘIROZENOST

Krmiva a krmné dávky vyrábíme s ohledem na přirozené potřeby koní.

Tradice

TRADICE

To nejlepší krmivo dopřáváme koním již od roku 2002.

Přístup

PŘÍSTUP

Jako chovatelé a milovníci koní tvoříme krmiva s respektem k jejich potřebám.

Pestrost

PESTROST

Z pestré nabídky krmiv namícháte svému koni přesně to, co potřebuje.

S KRMIVY ENERGYS BLÍŽ K PŘÍRODĚ

Krása, ušlechtilost, přirozenost a energie: to jsou slova, která dokonale vystihují koně. Jejich domovem vždy byly rozlehlé pastviny plné lahodné trávy. K životu potřebují svobodu, prostor, jeden druhého a celodenní přístup ke krmivu. My ve firmě De Heus to dobře víme, a proto jsme upravili složení našich krmiv tak, aby vyhovovala jejich způsobu trávení a skutečným potřebám.

Krmiva Energys® jsou dokonalým obrazem přirozené výživy koní. Snížili jsme obsah obilovin a nahradili je vlákninou. Vybrat si můžete krmnou dávku ideální pro rekreační, sportovní nebo pracovní zvířata. Díky našim obalům se snadno zorientujete a jednoduše si zvolíte správný produkt přesně pro vás. Nikdo nezná koně tak dobře jako jeho majitel. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost namíchat si vlastní krmnou směs na míru svému koni.

Jsme De Heus a.s., specialisté na výrobu krmiv. Krmiva Energys® pro vás vyrábíme téměř 20 let. Uzpůsobili jsme tomu i naši výrobu. V nejmodernějším závodě ve východočeských Běstovicích pracujeme tak, aby byli spokojeni nejen naši zákazníci, ale především jejich zvířata. Naši práci děláme dobře, protože ji děláme s láskou ke koním.

NAJDĚTE SI SPRÁVNÉ KRMIVO

KONFIGURÁTOR KRMIVA