ENERGYS

Specialita pro sportující atletické koně

Ing. Darina Havlíčková

Doplňkové krmné granule EXTRA jsou speciálně vytvořené pro sportující atletické koně. Kombinace energie dotované ze sacharidů (pohotové energie), a energie z olejů (energie zásobní a regenerační), vytváří z tohoto krmiva spolehlivou součást krmné dávky pro sportovního koně. Směs je speciálně vytvořena pro koně ve vysoké a pravidelné zátěži. Je možno ji použít pro koně ve vyšší zátěži a pro koně využívané ve všech sportovních disciplínách. Tento produkt vyrábíme v oblíbené a prověřené formě 4 mm granulí, které zabezpečují bezproblémový příjem. Ideální je kombinace granulí EXTRA s mačkaným ovsem, pokud to temperament koně dovolí.

Vzhledem k vysokému obsahu kukuřice je velmi vhodná pro sportovní reiningové koně. Většina importovaných koní využívaných pro westernových sport velmi dobře kukuřici využívá.

Pro živější sportovní koně, kteří se potřebují soustředit na svůj výkon je možná i kombinace s krmivem Energys RELAX. Po dohodě s firemním krmivářem je možno takto vytvořit systém výživy, který se šetrný ke koni a respektuje jeho křehké trávení i vysokou zátěž. Toto krmivo koně zklidňuje a podporuje výrazně i kondici pracujících koní.

Krmivo EXTRA je první volbou pro sportovní a dostihové koně z celé řady krmiv ENERGYS ® pro koně. Jeho prodeje ve sportovní sezoně se velmi výrazně zvyšují a reference od našich stabilních zákazníků nám naše záměry jen potvrzují.

Podrobnější informace najdete na energys.cz/krmiva-base-extra.php