ENERGYS

Superbrands pro energys

1/3/2020

Velkým, příjemným a poněkud nečekaným překvapením se v průběhu měsíce února stala informace, že naše krmivo značky Energys pro koně a Energys Hobby pro drobnochovy získalo ocenění Czech Business Superbrands 2020! Toto prestižní ocenění převzal z rukou zástupce značky Czech Superbrands, pana Romana Sovjáka, náš marketingový manažer Ing. Pavel Jaroš.

Co je program Superbrands?

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Kdo může získat titul Superbrands?

Udělení titulu Superbrands daného roku předchází vícekolové výběrové řízení. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemůžou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Společnost Bisnode, přední světový poskytovatel obchodních informací, na základě obchodních dat a výsledků vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, jeden z nejdůležitějších prvků výběrového řízení, v rámci kterého agentura GfK Czech Republic na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulů Superbrands v daném roce má odborná komise Brand Council. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky oceňění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

Kdo již tento titul získal?

V oboru krmivářství např. Super ZOO nebo krmivo Brit.

V ostatních oborech byly oceněny např. tyto značky a produkty: Bohemia Crystal, Dedra, Potrefená Husa, Staropramen...

Více informací www.czechsuperbrands.com/

Děkujeme všem! I vy jste nedílnou součástí značky Energys !