ENERGYS

Velká pardubická

20/10/2018

Očekávaný dostihový závěr sezóny 128. Velkou pardubickou si nechá ujít málokterý koňák. Díky letošnímu krásnému slunečnému počasí na pardubické tribuny zavítala i široká veřejnost a návštěvnost za celý pardubický víkend dosáhla na 35 000 diváků. U televizních obrazovek pak samotnou Velkou pardubickou sledovaly dva miliony a sto tisíc diváků.

Všechny naše Energysové oči vždy hledaly v dostihovém poli Jaroslava Myšku, který s firmou DeHeus- krmivy Energys spolupracuje již dlouhá léta a i přes všechny módní trendy a  nabídky od mnohých firem s krmivy, zůstává našim věrným zákazníkem. Dostihová stáj manželů Myškových sklízí v posledních letech velké úspěchy nejen na českých dostihových drahách, ale také v zahraničí. Je  nám ctí, že můžeme být součástí těchto úspěchů a děkujeme rodině Myškových za vloženou důvěru.

Připravenost a kvalitu koní  prokázali i v den Velké pardubické . V hlavním dostihu Jaroslav Myška s ryzákem Bridgeurem obhájili loňskou sedmou příčku, která patří ještě mezi dotované. V průběhu dne se ve stáji manželů Myškových mohli radovat také ze dvou prvních míst a jedno třetího.

Gratulujeme ke skvělým úspěchům a budeme se těšit na další mohutně fandění nejen příští rok při Velké pardubické.

Rozhovor s Jaroslavem Myškou najdete ZDE .

128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou : BRIDGEUR(FR), ž. Jaroslav Myška

Cena Jana Kašpara : 1. místo  - APPLE`S KAMIKAZE(FR) , ž. Jaroslav Myška

Cena ČASCH : 1. místo - EVŽEN(GB),  ž. Jaroslav Myška

Poplerův memoriá : 3. místo - CHRYSTAL CROSS(FR), ž. Jaroslav Myška

Kompletní výsledky najdete ZDE .

Evžen Foto: Lenka Sklenářová

Apple´s Kamikaze Foto: Kateřina Filipi

Bridgeur  Foto: Petr Šedivý