ENERGYS

AKCE ZÁŘÍ

3/10/2017

Celé září jsme vás doprovázeli na nejrůznějších koňských akcích.  Pojďme se za tímto nabitým měsícem pohlédnout.

Září začalo výstavou Koně v akci na jednom z nejznámějších českých závodišť v Pardubicích.Téma výstavy bylo svatební  a nechyběla ani jedna koňská veselka.

Hned další víkend jsme se přesunuli na martinické závodiště na Czech Equestrian Masters, kde jsme mohli být svědky skvělých závodních výkonů drezurních jezdců, skokanů na velkých koních i ponících.  Specialitou na závěr těchto velmi zajímavých čtyř dnů byl speciální parkur v maskách a 1. Martincké derby s všestrannostními překážkami.

Třetí víkend v září samozřejmě patřil již tradiční výstavě Kůň 2017 v Lysé na nad labem. V rámci této výstavy u nás na stánku po celé tři dny probíhala soutěž o kyblíčky s pamlsky ENERGYS LOVE, která měla bohatou účast.

Posledním víkendem v září se pomyslně uzavřela i jezdecká sezóna 2017 a to ve finále Českého skokového poháru na Ranči Opatrný v Hořovicích. Finále bylo napínavé do posledního okamžiku a všichni jeho účastníci předvedli neuvěřitelně vyrovnané a skvělé výkony.  Pro vítězství si nakonec doskákal Marek Klus. Mezi druhým a třetím místem rozhodovaly pouhé vteřinky, které nakonec hrály ve prospěch Jana Štětiny. Bronzovou příčku obsadil Jiří SKŘIVAN s Flying Star 1.
Kromě hlavního finále tento víkend také proběhlo finále Amater Tour 2017, kde zazářila a dojela si pro vítězství naše zákaznice Hana DASTYCHOVÁ s klisnou Fatimou.

Kromě závodních a výstavních povinností jsme také zvladli například ještě křtiny malého sirotka haflinga, klisny Plavuňky.

Ačkoliv to byl pro nás náročný měsíc, jsme rádI, že jsme mohli trávit ve vaší společnosti a těšíme se na další setkání.

Tým ENERGYS.