ENERGYS

blog: seminář 20 let energys® na českém trhu

7/10/2022

Pokud sledujete Novinky pravidelně, jistě víte, že v letošní roce slaví Energys® 20 let. To je jistě dobrý důvod na setkání, proto jsme pro naše prodejce a distributory uspořádali 6/10/2022 seminář v krásných prostorách Zámku v Litomyšli.

Pro některé začal den dříve, na výrobně De Heus v Běstovicích, kde kolegyně připravily komentovanou prohlídku výrobního závodu. Po lehkém obědě už na účastníky čekalo odpoledne nabité informacemi.

Úvodního slova se zhostil obchodní ředitel De Heus a.s., Ing. Marek Kumprecht, který zhodnotil aktuální situaci, nahlédl do historie výroby krmiv a také představil plány a vize společnosti.

Doc. MVDr. Barbora Bezděková, Ph.D., DECEIM,  evropská specialistka na interní medicínu u koní a soudní znalkyně (specializace nemoci koní), zaujala všechny přítomné svojí interaktivní prezentací Onemocnění trávícího traktu u koní.

Ing. Darina Havlíčková, specialistka pro koně Energys®, představila novinky v sortimentu řady Energys®.

Ten, koho zajímá, jak se krmné směsi pro zvířata vyrábí, byl jistě potěšen zcela novým videem o výrobě krmiv.

Ing. Lucie Horáková, produktový manažer pro krmiva Energys®, přednesla přednášku na téma Kvalita krmiv. Kvalita je nedílnou součástí všech krmiv vyrobených v závodech De Heus.

Specialistka pro koně  Energys®, Ing. Lucie Humeni, poté představila nový připravovaný materiál Výživářský průvodce, na který se všichni velmi těšíme.

Informační část skončila prezentací Objednávkové aplikace De Heus, kterou přednesl Ing. Pavel Jaroš, manažer marketingu a sektoru dealerů.

Účastníky setkání ještě čekala módní přehlídka jezdeckého oblečení italské značky For Horses, které připravila společnost VitaQueen a slavnostní dort či čokoládová fontána od Chocco Caffé. O výborné občerstvení se v průběhu dne a večera postaral OP catering.

Děkujeme, že jste u toho byli s námi.